Суд заборонив будівельні роботи на земельній ділянці з автомийкою

25 листопада 2021 року відбулося засідання Київського апеляційного суду з розгляду апеляційної скарги мешанця ЖК Місто Квітів на ухвалу судді Подільського рйонного суду про відмову у забезпечення позову до МЖК Оболонь про знесення самочинного будівництва.

 

Заяву суд задовольнив частково.

А саме – заборонив ТОВ МЖК Оболонь здійснювати будь-які будівельні роботи на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:91:179:0507

Постанова набирає сили з 25.11.21 та може бути оскаржена відповідачем протягом 30 днів до суду касаційної інстанції.

 

 

 

Величезна подяка за принципову, громадську та професійну позицію нашому адвокату Олені.

Подяка небайдужим, хто підтримує цю боротьбу фінансово, інформаційно, морально! Без активних дій небуйдужих мешканців нашого ЖК такі перемоги були б неможливі.

Завдяки нам, навіть не зважаючи на кінцевий результат, “ділки з 90-х” починають розуміти ціну зневажливого ставлення до тих, хто вважає себе ГРОМАДІНИНОМ.

 

 

 

Земельна ділянка:

Судом заборонено будь-які будівельні роботи на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:91:179:0507 (включаючи автомийку)

Згідно затвердженого постановою КМУ порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, будівельні роботи – це роботи з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

В нашому випадку враховуючи повідомлення про початок будівельних робіт які надавав МЖК, це будь-яка будівельно-ремонтна діяльність на зазначеній ділянці.

 

Будь-хто може викликати поліцію, якщо бачитиме порушення даної судової заборони.

Не зважаючи на рішення суду ТОВ МЖК Оболонь порушучи законну ухвалу суду продовжує роботи з будівництва автомийкм у ЖК:

Ухвала про призначення справи до розгляду у Апеляційному суді тут 

Нагадаємо, у відповідь на позов до Подільського суду,
у якому мешканці ЖК Місто Квітів просять суд зобов`язати ТОВ «МЖК «Оболонь» за власний рахунок знести самочинний об`єкт будівництва – мийку для автомобілів, та на заяву про забезпечення позову, в якій є прохання забезпечити вищевказаний позов, шляхом заборони ТОВ «МЖК «Оболонь» та будь-яким третім особам здійснювати будь-які будівельні роботи на даній земельній ділянці,
26.07.2021 суддя Подільського районного суду Ю В Рибалка у задоволенні заяви про забезпечення позову ВІДМОВИВ.

Обгрунтовуючи Ухвалу тим, що

Заявником не доведено, що невжиття відповідних заходів забезпечення позову за запропонованими позовними вимогами може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду та ефективний захист прав позивача, а також, що відповідні заходи є співмірними із позовними вимогами, які заявила позивач.

Детальніше про справу тут

Share this post

Підписатися
Сповістити про
1 Коментарій
Старіші
Новіші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Рахунок на проведення судової експертизи від КНІСЕ - МЖК Оболонь. Місто Квітів. Антонов Олександр Іванович Антонов Василь Іванович.
05.01.2022 20:43

[…] Постановою Київського апеляційного суду від 25.11.2021 заборонено МЖК Оболонь здійснювати будь-які будівельні роботи на земельній ділянці під мийкою. […]