Перше судове засідання


Перше судове засідання за позовом мешканців ЖК Місто Квітів до Товариства з обмеженою відповідальністю «Молодіжний житловий комплекс «Оболонь», третя особа – Київська міська рада, про знесення самочинного будівництва.

По результатам засідання суд ухвалив клопотання Позивача про призначення  судової будівельно-технічної експертизи. На розгляд експертів поставити питання чи відповідає проектна документація вимогам нормативно-правових актів, санітарним нормам та цільового використання земельної ділянки…

ось питання до експерта (з ухваленого клопотання):

1) Чи відповідає розроблена проєктна документація об’єкту будівництва “Будівництво житлового комплексу по вул. Тираспольській, 43 у Подільському районі м. Києва” в частині ХVІІІ черги будівництва – будівництва мийки на 6 постів (позначена під № 23 на Генеральному плані), вимогам:
– нормативно-правових актів у галузі будівництва
– містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки для будівництва житлового комплексу на вул. Тираспольська, 43 у Подільському районі м. Києва від 14.10.2013 № 18254/0/12/009-13?

2) Чи відповідно до проєктної документації об’єкту будівництва “Будівництво житлового комплексу по вул. Тираспольській, 43 у Подільському районі м. Києва” передбачається будівництво пункту мийки для автомобілів на 6 постів (позначена під № 23 на Генеральному плані) як складової частини паркінгів (позначені на Генеральному плані під № 12 та № 13 (в тому числі відповідною дорожньою розміткою перед Мийкою)) ХVІ та ХVІІ черг будівництва, чи як окремої незалежної будівлі/споруди?

3) Чи відповідають виконані будівельні роботи проєктній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва (ДБН, СНиП, стандартам, технічним умовам тощо) щодо об’єкту будівництва “Будівництво житлового комплексу по
вул. Тираспольській, 43 у Подільському районі м. Києва” в частині ХVІІІ черги будівництва – будівництва мийки на 6 постів? Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?

4) Який ступінь будівельної готовності незавершеного будівництвом об’єкта “Будівництво житлового комплексу по вул. Тираспольській, 43 у Подільському районі м. Києва” в частині ХVІІІ черги будівництва – будівництва мийки на 6 постів?

Слідкувати за справою та знайомитись з метаріалами можна тут

Були присутні телеканали 1+1 та Телеканал Україна

Повне відео засідання:

Ухвала:

В залі суду був підмічений “псевдоінвестор” Денис, – чекайте на чергові фейки

До речі, зайшов він до суду та представився охороні, як вільний слухач від Відповідача. Хлопчика та дівчину з камерою, що знімають матеріл для каналу Дениса, представив, як заявлена Відповідачем преса.

Share this post

Підписатися
Сповістити про
1 Коментарій
Старіші
Новіші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Рахунок на проведення судової експертизи від КНІСЕ - МЖК Оболонь. Місто Квітів. Антонов Олександр Іванович Антонов Василь Іванович.
05.01.2022 20:14

[…] Ухвалою Подільського районного суду м. Києва від 23.09.2021 у справі призначено експертизу, яка має дати відповідь на питання чи відповідає мийка вимогам містобудівного законодавства, зокрема щодо відстані до дитячого садочка та цільового використання землі, а також чи є будівля мийки частиною паркінгу чи окремою спорудою. Наразі було отримано клопотання експерта про надання проєктної документації для експертизи, та уточнення питань (є необхідність залучення експерта з питань землеустрою в частині питань по цільовому призначенню землі), а також рахунок на оплату експертизи. Без оплати експертиза проведена не буде. Оплати необхідно до 14.01.2022. У вівторок 11.01.2022 буде вирішуватися питання в суді щодо уточнення питань експертизи та залучення ще одного експерта (в результаті залучення експерта буде додатково виставлено рахунок за його роботу). […]